SportCam W-HD

Hlavní menu

Přehled produktů z kategorie Digitální kamery

Stručný popis

Miniaturní outdoorová kamerka se záznamem v HD rozlišení. Vychází z úspěšného modelu SportCam HD, navíc však nabízí širokoúhlý záznam se záběrem až 135°. Disponuje odolnou konstrukcí a bohatým příslušenstvím.

Podrobný popis

Nově součástí balení specializované ochranné pouzdro - SportCam protector !

Novinkou v příslušenství kamery SportCam W-HD je také speciální ochranné pouzdro SportCam Protector. Pouzdro zabraňuje poškození kamery při náročnějším transportu, možnosti nechtěnému zapnutí (což může mít za následek vybití baterie v nejméně vhodnou dobu) a také díky speciálnímu reflexnímu provedení zajistí snadnou dohledatelnost při snížené viditelnosti

Podrobný popis produktu

Pro zajištění kvalitního záznamu ve vysokém rozlišení disponuje kamera velmi kvalitní optikou a záznamovým čipem v HD rozlišení (tedy 1280 x 720 bodů). Úhel záběru je celých 135°, je tedy ideální pro použití při aktivitách, kdy je potřeba zaznamenávat prostorově rozsáhlejší scény.

Ovládání kamery je velmi jednoduché - zapnutí i vypnutí se provádí stisknutím jednoho tlačítka, což je ocenitelné zejména v terénu, kdy není čas provádět složitější manuální operace. Provoz je signalizován vícebarevnou diodou na boční straně těla kamery.

Konstrukce těla zařízení je provedena z pevného plastu v kombinaci s tvrdou gumou. Je tak zajištěna kvalitní ochrana proti otřesům.

Součástí balení je bohaté příslušenství včetně několika držáků. Konkrétně se jedná o uchycení na helmu, řidítka jízdního kola nebo motocyklu, plavecké brýle nebo přímo na hlavu kameramana.

Záznam je prováděn na vloženou kartu typu MicroSD s kapacitou až 32 GB. Pro stažení zaznamenaných videí do PC slouží propojení USB kabelem s využitím funkce Mass Storage. Není tedy třeba instalovat žádné ovladače, zařízení se k PC přihlásí jako nový externí disk.

Součástí balení je také držák pro uchycení na řidítka jízdního kola / motocyklu

Technické parametry

Snímač 3 M
Rozlišení 1280*720P
Formát videa H.264 / 30fps
Úhel záběru 135°
Paměťový slot MicroSD (max 32GB)
Baterie 500 mAh
Výdrž baterie až 1.5h
USB 2.0
Provozní teplota -5° + 40°
Skladovací teplota -20° + 80°C
Rozměry prům.22 * 78 mm
Hmotnost 32,5g
Podporované OS Win 7, ME, XP, 2000, Vista, Mac, OS10.5

Hlavní menu

Přehled produktů z kategorie Digitální kamery

» Přejít na grafickou verzi tohoto webu