CamHolder

Hlavní menu

Přehled produktů z kategorie Ostatní doplňky

Stručný popis

Speciální držák pro autokameru. Optimalizován pro velmi snadné zapojení a odpojení kamery v případech, kdy uživatel často opouští vozidlo. CamHolder automaticky aktivuje záznam v kameře po připojení a odpojením záznam ukončí.

Podrobný popis

Tento držák je optimalizován pro kameru Eltrinex CarHD, je však kompatibilní s více druhy kamer, které jsou na trhu dostupné.

Základním problémem běžného držáku je komplikované zapojování a odpojování kamery, kdy je většinou nutné sejmout ze skla celou přísavku a odpojit USB kabel napájení. Následná instalace kamery zpět na sklo bývá časově ještě náročnější. Složitá manipulace často dožene uživatele k situaci, kdy na krátké popojíždění kameru v autě vůbec nezapojuje. Vytváří se tak riziko vzniku nehody či jiné zásadní situace právě ve chvíli, kdy kamera není v zapojena.

Držák Eltrinex Cam Holder byl vyvinut s maximálním důrazem na jednoduchost zapojení a odpojení kamery, které se provádí pouze zasunutím kamery do držáku. Celý proces zabere přibližně 2 sekundy. Zapojování USB kabelu s napájením zde taktéž není nutné, jelikož je vše řešeno automaticky přímo v držáku.

Při využití Cam Holderu v kombinaci s kamerou Eltrinex CarHD dojde navíc k automatickému zapnutí kamery a aktivaci záznamu ihned po zapojení do držáku a naopak uložení záznamu a vypnutí, jakmile je kamera vyjmuta.

Podporované kamery

V tuto chvíli je ověřena kompatibilita CamHolderu s těmito kamerami:

Ukázka zapojení kamery do držáku

Ukázka odpojení kamery

Technické parametry

Hlavní menu

Přehled produktů z kategorie Ostatní doplňky

» Přejít na grafickou verzi tohoto webu